P9 Elite

NAJLEPŠÍ
VÝKON ZA
FÉROVÚ CENU

Nezmeškajte časovo obmedzenú ponuku na svoj nový ultrazvukový prístroj!

Rýchla diagnostika pre pacientov priamo vo všeobecnej ambulancii

Viete, že od apríla 2024 Všeobecná zdravotná poisťovňa (VŠZP) prepláca ultrazvukové vyšetrenia priamo v ambulanciách všeobecných lekárov?

Ponúknite svojim pacientom rýchlejšiu a presnejšiu diagnostiku priamo vo Vašej ambulancii vďaka Point of Care Ultrasound (POCUS) vyšetreniam a získajte náskok pred konkurenciou!

Využite túto jedinečnú príležitosť a posuňte svoju ambulanciu na vyššiu úroveň.

Aké sú hlavné benefity?

  • Rýchle a neinvazívne vyšetrenie: Okamžité výsledky bez zbytočného čakania a stresu pre pacienta.

  • Presná diagnostika akútnych stavov: Včasné odhalenie trombózy, zápalu a ďalších závažných ochorení.

  • Monitorovanie chronických pacientov: Sledujte vývoj ochorenia a upravte liečbu podľa aktuálneho stavu.

  • Zvýšenie spokojnosti pacientov: Komplexná starostlivosť na jednom mieste.

Žiadosť o cenovú ponuku

Získajte ultrazvuk pre Vašu všeobecnú ambulanciu za zvýhodnenú cenu. Táto ponuka je časovo obmedzená, preto nás kontaktujte čím skôr a my Vám radi pripravíme cenovú ponuku.

SonoScape P9 Elite disponuje vynikajúcimi

obrazovými technológiami

Vďaka prehľadu, ktorý poskytujú pokročilé zobrazovacie technológie a optimalizované prevodníky SonoScape, môžete robiť klinické rozhodnutia s väčšou istotou.

μ-Scan

Nová generácia zobrazovacej technológie μ-Scan+ výrazne zlepšuje viditeľnosť orgánov a lézií. Kontrastné rozlíšenie s vysokým rozlíšením potlačí škvrnité artefakty pri zachovaní skutočnej tkanivovej architektúry.

SR Flow

Ako nová inovatívna technológia SR Flow zlepšuje schopnosť detekcie signálov nízkej rýchlosti prúdenia. Zlepšuje tiež priestorové rozlíšenie a prekonáva pretečenie a poskytuje používateľom skutočné hemodynamické informácie.

WideScan

Pomocou WideScan je možné zväčšiť ultrazvukový obraz pri vykonávaní skenovania v reálnom čase pomocou lineárnych alebo konvexných sond, aby ste získali úplnejší pohľad na veľké lézie alebo anatomické štruktúry.

Real-time Color Panoramic

Vďaka kombinácii farebného toku a panoramatického zobrazenia v reálnom čase je teraz vizualizácia prietoku krvi v celej žile alebo tepne jednoduchou úlohou. Vďaka realizácii v reálnom čase pre pohodlie sonografov je možné každú chybu jednoducho spätne sledovať a opraviť bez prerušenia skenovania.

Užívateľsky prívetivý dizajn

P9 Elite je vybavený 21,5-palcovým LED displejom.

O komfort počas vyšetrenia sa postará gélový ohrievač s viacstupňovou reguláciou teploty.

Vaša práca bude pohodlnejšia a rýchlejšia aj vďaka posuvnej klávesnici.

13,3-palcový výklopný dotykový displej

P9 Elite disponuje zároveň odnímateľnou veľkokapacitnou batériou.

Starostlivosť o interakciu používateľa

Sono-Help

Sono-Help je inšpiratívna príručka zobrazujúca umiestnenie sondy, ilustráciu anatómie a príklady štandardných ultrazvukových snímok. Ako užitočnú referenciu, na ktorú sa môžu spoľahnúť menej skúsení lekári, Sono-Help pokrýva rôzne aplikácie vrátane pečene, obličiek, srdca, prsníka, štítnej žľazy, pôrodníctva, ciev atď.

Sono-Drop

Sono-Drop poskytuje rýchly a pohodlný prenos ultrazvukového obrazu medzi P9 Elite a inteligentnými zariadeniami pacientov. Väzba medzi klinikmi a pacientmi by sa mala posilniť častejšou komunikáciou.

Sono-Synch

Rozhranie v reálnom čase a zdieľanie kamier, ktoré umožňuje Sono-Synch, umožňuje prepojiť dva ultrazvuky na diaľku a vykonávať vzdialené lekárske konzultácie.