P9 Elite

Vnímajte každý deň s efektivitou

P9 Elite

Vnímajte každý deň s efektivitou

Ergonomický a mobilný prístroj P9 Elite uľahčuje každý krok vyšetrenia. SonoScape P9 Elite, ktorý sa zaoberá celoživotným zdravím žien, starostlivo zohľadňuje klinické požiadavky, poskytuje používateľsky prívetivú platformu a 3D vykresľovanie obrazov, ktoré lepšie pomáha pri vyhľadávaní telesných problémov a potrieb zdravotnej starostlivosti.

Výkonná aplikácia pre pôrodníctvo,
ktorá poskytuje špecializovanú 3D/4D starostlivosť o ženy od prenatálnych vyšetrení až po kontrolu tehotenstva

Vynikajúca kvalita 3D/4D zobrazenia

Vynikajúca kvalita obrazu v 3D/4D vedie k najlepšej vizualizácii plodu, ktorá môže lekárom poskytnúť množstvo informácií. Táto sila je pre pôrodnícke oddelenie naozaj ideálna. Okrem toho vďaka bohatým aplikačným riešeniam môže lekár zabezpečiť uspokojenie požiadaviek zo strany tehotnej matky aj samotného lekára.

S-Live Silhouette

Vďaka použitiu virtuálneho zdroja svetla a efektu tieňovania vidí S-Live Silhouette cez povrch a jasne vykresľuje obrysy kostí, orgánov, dutín, stien ciev a iných vnútorných štruktúr. Je to prospešný nástroj na identifikáciu normálnej anatómie a diagnostiku komplexných vrodených malformácií.

S-Live

Funkcia S-Live ponúka pohyblivý virtuálny zdroj svetla, ktorý dodáva povrchu realistickejšie vykreslenie pre dosiahnutie realistickejšieho vzhľadu prirodzených tieňov a textúry pokožky.

Auto Face

3D vizualizácia tváre plodu je významná pre diagnostiku anomálií tváre. Odstránenie oklúzií a artefaktov, ako sú pupočník, placenta, maternica a končatiny, možno jednoducho vykonať pomocou funkcie Auto Face, aby sa získal optimálny pohľad na tvár plodu.

Auto OB

Vyžaduje sa menej stlačení klávesov pri dosiahnutí citlivejšej a pokročilejšej automatizovanej bežnej fetálnej biometrie.

Auto NT

Funkcia Auto NT pomáha lekárom rýchlo vypočítať hrúbku nuchálnej translucencie a maximalizuje presnosť v porovnaní s manuálnym meraním.

FreeVue

Získanie ľubovoľnej roviny z 3D/4D objemových údajov jednoduchým definovaním čiary v ľubovoľnom tvare. Umožňuje zobrazenie celistvých štruktúr nepravidelného tvaru, ktoré nie sú dostupné pri 2D zobrazovaní.

Mimoriadne obrazové technológie

Vďaka vynikajúcemu prehľadu, ktorý poskytujú pokročilé zobrazovacie technológie a optimalizované prevodníky SonoScape, môžete robiť klinické rozhodnutia s väčšou istotou.

μ-Scan

Nová generácia zobrazovacej technológie μ-Scan+ výrazne zlepšuje viditeľnosť orgánov a lézií. Kontrastné rozlíšenie s vysokým rozlíšením potlačí škvrnité artefakty pri zachovaní skutočnej tkanivovej architektúry.

SR Flow

Ako nová inovatívna technológia SR Flow zlepšuje schopnosť detekcie signálov nízkej rýchlosti prúdenia. Zlepšuje tiež priestorové rozlíšenie a prekonáva pretečenie a poskytuje používateľom skutočné hemodynamické informácie.

WideScan

Pomocou WideScan je možné zväčšiť ultrazvukový obraz pri vykonávaní skenovania v reálnom čase pomocou lineárnych alebo konvexných sond, aby ste získali úplnejší pohľad na veľké lézie alebo anatomické štruktúry.

Real-time Color Panoramic

Vďaka kombinácii farebného toku a panoramatického zobrazenia v reálnom čase je teraz vizualizácia prietoku krvi v celej žile alebo tepne jednoduchou úlohou. Vďaka realizácii v reálnom čase pre pohodlie sonografov je možné každú chybu jednoducho spätne sledovať a opraviť bez prerušenia skenovania.

Užívateľsky prívetivý dizajn

P9 Elite je vybavený 21,5-palcovým LED displejom.

O komfort počas vyšetrenia sa postará gélový ohrievač s viacstupňovou reguláciou teploty.

Vaša práca bude pohodlnejšia a rýchlejšia aj vďaka posuvnej klávesnici.

13,3-palcový výklopný dotykový displej

P9 Elite disponuje zároveň odnímateľnou veľkokapacitnou batériou.

Starostlivosť o interakciu používateľa

Sono-Help

Sono-Help je inšpiratívna príručka zobrazujúca umiestnenie sondy, ilustráciu anatómie a príklady štandardných ultrazvukových snímok. Ako užitočnú referenciu, na ktorú sa môžu spoľahnúť menej skúsení lekári, Sono-Help pokrýva rôzne aplikácie vrátane pečene, obličiek, srdca, prsníka, štítnej žľazy, pôrodníctva, ciev atď.

Sono-Drop

Sono-Drop poskytuje rýchly a pohodlný prenos ultrazvukového obrazu medzi P12 Elite a inteligentnými zariadeniami pacientov. Väzba medzi klinikmi a pacientmi by sa mala posilniť častejšou komunikáciou.

Sono-Synch

Rozhranie v reálnom čase a zdieľanie kamier, ktoré umožňuje Sono-Synch, umožňuje prepojiť dva ultrazvuky na diaľku a vykonávať vzdialené lekárske konzultácie.