P12 Elite

Vylepšite schopnosti pre optimalizovanú starostlivosť

P12 Elite

Vylepšite schopnosti pre optimalizovanú starostlivosť

Aby sme splnili prísľub starostlivosti o život prostredníctvom inovácií, SonoScape vám prináša svoje modernizačné riešenie P12 Elite, zobrazovacie riešenie s vysokým rozlíšením poháňané špičkovými technológiami, ktoré poskytuje informatívne detaily a zvyšuje vašu diagnostickú dôveru.

Vďaka komplexným funkciám a optimalizovaným konfiguráciám sond poskytuje P12 Elite výnimočnú schopnosť riadiť všetky aspekty každodenných klinických postupov, ktoré pomáhajú budovať dôveru medzi lekármi a pacientmi.

Rodina optimalizovaných prevodníkov
Široký rozsah pokrytia aplikácií

Jednokryštálová konvexná sonda
Intrakavitálna sonda
Kompozitná kryštalická lineárna sonda
Objemová sonda
Phased Array Probe

Dizajn s ohľadom na klinickú aplikáciu

C-xlaso Imaging

C-xlaso Imaging umožňuje komplexnú kvantitatívnu elastickú analýzu. Medzitým je podporovaný viacerými sondami, aby sa zabezpečila dobrá vysoká reprodukovateľnosť konzistentné kvantitatívne elastické výsledky.

Tissue Doppler Imaging

P12 Elite je vybavený tkanivovým Dopplerovským zobrazením, ktoré poskytuje rýchlosti a ďalšie klinické informácie o funkciách myokardu, čím umožňuje klinickým lekárom analyzovať a porovnávať pohyby rôznych častí pacientovho srdca.

Ultrazvuk so zvýšeným kontrastom

Komplexný balík ultrazvukového zobrazovania a kvantifikácie so zvýšeným kontrastom umožňuje lekárom posúdiť dynamiku perfúzie v širokom rozsahu klinických prostredí. Jedinečná technológia Dynamic Acoustic Control účinne riadi akustický tlak kontrastnej látky, čím zaručuje dlhšie trvanie kontrastnej látky a lepšiu perfúziu lézie pri oneskorenom pozorovaní fázy.

S-Fetus

S-Fetus je založený na algoritme hlbokého učenia, ktorý je spoľahlivý pre veľké dáta, a je skvelým jednokrokovým riešením pre automatické získavanie a meranie štandardných rovin. Jediným kliknutím sa získajú bežné výsledky biometrie plodu s vysokou inteligenciou, presnosťou a účinnosťou s cieľom dosiahnuť bezprecedentnú jednoduchosť počas prevádzky.

Vis-Needle

Vis-Needle sa realizuje riadením a vychyľovaním ultrazvukového lúča. Zlepšuje vizualizáciu umiestnenia ihly v tkanive, aby sa minimalizovalo poškodenie okolitého tkaniva, čím sa zvyšuje počiatočná úspešnosť a znižuje sa riziko prepichnutia ihly.

S-Live

S-Live umožňuje detailnú vizualizáciu jemných anatomických tvarov funkcie, čím umožňuje intuitívnu diagnostiku pomocou 3D obrázkov v reálnom čase a obohacuje komunikáciu s pacientom.

Mimoriadne obrazové technológie

Vďaka vynikajúcemu jasnému pohľadu, ktorý poskytujú pokročilé zobrazovacie technológie SonoScape a optimalizované prevodníky, môžete robiť klinické rozhodnutia s väčšou istotou.

μ-Scan

Nová generácia zobrazovacej technológie μ-Scan+ výrazne zlepšuje viditeľnosť orgánov a lézií. Kontrastné rozlíšenie s vysokým rozlíšením potlačí škvrnité artefakty pri zachovaní skutočnej tkanivovej architektúry.

SR Flow

Ako nová inovatívna technológia SR Flow zlepšuje schopnosť detekcie signálov nízkej rýchlosti prúdenia. Zlepšuje tiež priestorové rozlíšenie a prekonáva pretečenie a poskytuje používateľom skutočné hemodynamické informácie.

WideScan

Pomocou WideScan je možné zväčšiť ultrazvukový obraz pri vykonávaní skenovania v reálnom čase pomocou lineárnych alebo konvexných sond, aby ste získali úplnejší pohľad na veľké lézie alebo anatomické štruktúry.

Real-time Color Panoramic

Vďaka kombinácii farebného toku a panoramatického zobrazenia v reálnom čase je teraz vizualizácia prietoku krvi v celej žile alebo tepne jednoduchou úlohou. Vďaka realizácii v reálnom čase pre pohodlie sonografov je možné každú chybu jednoducho spätne sledovať a opraviť bez prerušenia skenovania.

Užívateľsky prívetivý dizajn

P12 Elite je vybavený voliteľným 23,8-palcovým LED displejom s otáčaním o 220°.

O komfort počas vyšetrenia sa postará gélový ohrievač s viacstupňovou reguláciou teploty.

Vaša práca bude pohodlnejšia a rýchlejšia aj vďaka posuvnej klávesnici.

13,3-palcový výklopný dotykový displej

P12 Elite disponuje zároveň odnímateľnou veľkokapacitnou batériou.

Starostlivosť o interakciu používateľa

Sono-Help

Sono-Help je inšpiratívna príručka zobrazujúca umiestnenie sondy, ilustráciu anatómie a príklady štandardných ultrazvukových snímok. Ako užitočnú referenciu, na ktorú sa môžu spoľahnúť menej skúsení lekári, Sono-Help pokrýva rôzne aplikácie vrátane pečene, obličiek, srdca, prsníka, štítnej žľazy, pôrodníctva, ciev atď.

Sono-Drop

Sono-Drop poskytuje rýchly a pohodlný prenos ultrazvukového obrazu medzi P12 Elite a inteligentnými zariadeniami pacientov. Väzba medzi klinikmi a pacientmi by sa mala posilniť častejšou komunikáciou.

Sono-Synch

Rozhranie v reálnom čase a zdieľanie kamier, ktoré umožňuje Sono-Synch, umožňuje prepojiť dva ultrazvuky na diaľku a vykonávať vzdialené lekárske konzultácie.