P40 Elite

Elitný zážitok sa stretáva s hodnotou

P40 Elite

Elitný zážitok s pridanou hodnotou

Bez akéhokoľvek kompromisu s ohľadom na prvotriednu starostlivosť, P40 ELITE poskytuje rýchle diagnostické informácie, pokročilú funkčnosť a ergonomický systém, aby zvládal narastajúce počty pacientov a stále sa zvyšujúcim požiadavkám na ultrazvukové aplikácie zo všetkých strán. Úžasná vízia je náš záväzok pomáhať lekárom objavovať lézie skôr, posudzovať presnejšie a zasahovať skôr.

Vyvinutá architektúra podnecuje hlbokú víziu

Prehľadné zobrazovanie posilnené všestrannými renováciami

Inteligentné riešenia na dosah Vašich prstov

Talentované funkcie inšpirujú ďalšie aplikácie

Jednoduchý zážitok na dosah

4x

Kompetencia spracovania údajov

10x

Rýchlosť odpovede

2x

Systémová snímková frekvencia

Prehľadné zobrazovanie posilnené všestrannou renováciou

Kvalita obrazu je vždy jadrom klinických výsledkov. ELITE poskytuje vysokovýkonné a prehľadné zobrazovanie poskytované výkonnou architektúrou, najmodernejšími sondami a sofistikovanými algoritmami spracovania na vyššiu úroveň kvality obrazu.

μ-Scan+

Nová generácia μ-Scan+, ktorá je k dispozícii pre režimy B aj 3D/4D, je citlivejšie skonštruovaná na rozlíšenie tkanív a artefaktov. Redukuje škvrny, zlepšuje jednotnosť obrazu a kontinuitu okrajov, aby poskytla autentickú prezentáciu detailov a lepšie zobrazenie lézií.

SR Flow

Oddelenie prietoku krvi a tkanivového signálu sa vďaka použitiu vysoko efektívnej filtračnej technológie zjednodušuje pomocou SR-Flow. Umožňuje dynamické a živé dopplerovské zobrazenie s vysokou citlivosťou a zároveň zabezpečuje realistický dôkaz pre detekciu pomalých tokov.

Micro F

Micro F poskytuje inovatívnu metódu na rozšírenie rozsahu viditeľného prietoku v ultrazvuku, najmä na vizualizáciu hemodynamiky pre malé cievy. Podrobné pohľady na prietok krvi vo vzťahu k blízkemu tkanivu tiež poskytujú väčšiu diagnostickú istotu pri hodnotení lézií a nádorov.

Inteligentné riešenia na dosah Vašich prstov

Opakované rutinné vyšetrenia a zložité operácie stresujú sonografistov. Inteligentné riešenie poskytované ELITE zjednodušuje časť pracovného postupu a výrazne zvyšuje efektivitu pomocou nástrojov s umelou inteligenciou, vrátane merania, úprav parametrov, optimalizácie obrazu atď.

Auto OB Plus

Rýchla a vysoko účinná biometria plodu sa dosahuje pomocou Auto OB. Zároveň konzistentnejšie výsledky poskytované touto metódou založenou na rozsiahlych štúdiách môžu účinne znížiť variabilitu závislú od používateľa.

Auto IMT

Auto IMT uľahčuje meranie prednej a zadnej hrúbky intima-média jednoduchým umiestnením ROI.

Auto NT

Auto NT poskytuje poloautomatické, štandardizované merania hrúbky nuchálnej translucencie v 2D obraze a znižuje závislosť operátora od výsledkov.

S-Fetus

S-Fetus je založený na algoritme, ktorý vychádza z rozsiahlych štúdií. Vychádza z početných dát a je skvelým riešením na jednom mieste pre automatické meranie štandardnej roviny. Jediným kliknutím získate bežné výsledky biometrie plodu s vysokou presnosťou.

AVC folikul

Vysoká účinnosť analýzy folikulov sa dosahuje pomocou AVC Follicle, automatického výpočtu folikulov na základe údajov o objeme vrátane počtu a objemu. Folikuly sú vo výsledkoch zoradené podľa veľkostí a vykreslené v rôznych farbách pre lepšiu vizualizáciu.

Automatický močový mechúr

Jedno kľúčové sledovanie steny močového mechúra a meranie objemu od Auto Bladder môže efektívne poskytnúť presnejší obrys a výsledky, ktoré nie sú závislé od tvaru a veľkosti močového mechúra.

Rýchla a efektívna optimalizácia

Auto B/C

Úprava parametrov zobrazovania sa už nevykonáva namáhavým spôsobom. Auto B/C pomáha optimalizovať kvalitu obrazu v režime B a farebného Dopplera jediným kliknutím. V tejto metóde plnej automatizácie sú zahrnuté viaceré parametre, ako je GAIN, TGC, pozícia ROI, uhol natočenia / steer atď.

Automatická tvár

3D vizualizácia tváre plodu je dôležitá pre diagnostiku anomálií tváre. Odstránenie oklúzií a artefaktov, ako je pupočníková šnúra, placenta, maternica a končatiny, sa dá jednoducho vykonať pomocou funkcie Auto Face, aby ste získali optimálny pohľad na tvár plodu.

Talentované funkcie inšpirujú ďalšie aplikácie

MFI

MFI je vylepšené zobrazenie perfúzie umožnené akumuláciou signálu kontrastných látok. Je užitočný na sledovanie malých populácií bublín, dokonca aj v oblastiach s nízkou perfúziou a okrajových oblastiach.

MFI Time

Čas MFI poskytuje farebne kódovaný parametrický pohľad, ktorý ukazuje čas príjmu kontrastných látok v rôznych perfúznych fázach na lepšie rozlíšenie tkanív.

S-Live Silhouette

Prostredníctvom aplikácie virtuálneho zdroja svetla a efektu tieňovania S-Live Silhouette vidí cez povrch a jasne vykresľuje obrysy kostí, orgánov, dutín, cievnych stien a iných vnútorných štruktúr. Je to užitočný nástroj na identifikáciu normálnej anatómie a diagnostiku zložitých vrodených malformácií.

Color 3D

Funkcia Color 3D, ktorá je k dispozícii vo farebnom a výkonovom Dopplerovom režime, aplikuje pokročilé vykresľovanie na prietok krvi, aby vytvorila intuitívnejšiu a prirodzenejšiu hemodynamiku cievnych sietí s informáciami o rýchlosti a smere, najmä pre pupočné šnúry.

Stresová ozvena

Jednoduchá šablóna pre lekárov na zhotovenie viacerých dynamických snímok v pokoji a po strese a na porovnanie vedľa seba. Profesionálne hodnotenie a hlásenie pohybu steny býčieho oka sa poskytuje na ďalšie efektívne hodnotenie životaschopnosti srdcového svalu.

Kvantitatívna analýza myokardu (MQA)

Presné kvantitatívne meranie na mechanike myokardu sa dosahuje pomocou MQA na základe citlivého sledovania pohybu steny v reálnom čase. Poskytuje globálne a regionálne hodnotenie vrátane napätia, rýchlosti deformácie, posunutia, rýchlosti atď.

Jednoduchý zážitok na dosah

Jednoduché nastavenie polohy monitora na zlepšenie viditeľnosti.

Priame rozloženie efektívne znižuje stlačenie klávesov a manipuláciu. Prispôsobiteľné klávesy zvyšujú flexibilitu pre rôzne preferencie používateľov.

Tenký a robustný dizajn ponúka zvýšenú mobilitu a jednoduché ubytovanie aj v ťažkom priestore.

23,8-palcový monitor (voliteľné) a 13,3-palcová dotyková obrazovka pre zobrazenie bez únavy a plynulé ovládanie.

Výškovo nastaviteľná a otočná konzola dokáže v podstate uspokojiť akékoľvek požiadavky na skenovanie.

Správa napájania s batériou podporujúcou 2 hodiny nepretržitého skenovania na jedno nabitie v prípade výpadku napájania.

Jednoduchý zážitok na dosah

Sono-Help

Sono-Help je inšpiratívna príručka zobrazujúca umiestnenie sondy, ilustráciu anatómie a príklady štandardných ultrazvukových snímok. Ako užitočnú referenciu, na ktorú sa môžu spoľahnúť menej skúsení lekári, Sono-Help pokrýva rôzne aplikácie vrátane pečene, obličiek, srdca, prsníka, štítnej žľazy, pôrodníctva, ciev atď.

Sono-Drop

Sono-Drop poskytuje rýchly a pohodlný prenos ultrazvukového obrazu medzi P40 Elite a inteligentnými zariadeniami pacientov. Väzba medzi klinikami a pacientmi by sa mala posilniť častejšou komunikáciou.

Sono-Synch

Rozhranie v reálnom čase a zdieľanie kamier, ktoré umožňuje Sono-Synch, umožňuje prepojiť dva ultrazvuky na diaľku a vykonávať vzdialené lekárske konzultácie.